Úvod » AQ REPROSOUSTAVY » AQ LABRADOR 26 Mk II


        

AQ LABRADOR 26 Mk II

img

 

Číslo produktu: AQLabrador26
Výrobce: AQ
naše cena:
29 900 Kč ( Nejsme plátci DPH )

AQ LABRADOR 26 Mk II : DUB

Reprosoustavy Labrador Line:

Řada Labrador je připravena pro již velmi náročného posluchače a je konstruována tak, aby vyhověla i nejpřísnějším požadavkům. Samozřejmostí je sendvičová konstrukce ozvučnice s kombinací horizontálních výztuh.

Na výhybkách jsou striktně používány svitkové polyesterové kondenzátory, jejichž výrobu si naše firma speciálně zadává. Stejně tak vnitřní kabeláže dodržují použití adekvátních průřezů. I zde používáme výhradně kabeláž AQ, jejíž konstrukci jsme dlouho vybírali.

Většina použitých reproduktorů pochází z Dánska od firmy Vifa. Všechny modely s vyjímkou efektových jsou vybaveny celokovovými svorkami, které umožňují zapojení bi-wiring i bi-amping.

Labrador 26 MkII:

Nástupce úspěšného modelu Labrador 6. Na svou cenovou kategorii vyniká důrazným a objemným basem, který je však precizně kontrolovaný.

Nový model je osazen novým výškovým reproduktorem Vifa z řady DX. Vyvážený celek doplňují již osvědčené basové reproduktory Vifa s membránami ze skleněných vláken. Modifikovaná výhybka zajistila přirozenější navázání středového a výškového reproduktoru. Pro model Mk II byl použit nový středový reproduktor Scan-Speak.

Nový design, opticky odlehčené čelo, robustní konstrukce korpusu.

impedance (ohm) - 8
šumový výkon (W) - 120
max. krátkodobý příkon (W) - 240
citlivost (dB/1W/1m) - 89
kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) - 25-40k
výhybka (dB / oct) - 12, 6/12, 18
šířka (mm) - 257
výška (mm) - 1000
hloubka (mm) - 330
hmotnost (kg) - 25
objem (l) - 61
systém  3 pásma, bassreflex
terminál - bi-wiring

Cena za 1 PÁR

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Opište text z obrázku: *
captcha

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.